צרו קשר
ּ

אותיות מובלטות

עולם השילוט מגוון ביותר וישנן אפשרויות רבות אשר גורמות לשלט שלכם להיראות ברור יותר ולמשוך קהל לקוחות פוטנציאלי היישר אל החנות או העסק שלכם. אותיות מובלטות הן אחת השיטות היעילות ביותר על מנת להפוך שלט לקריא, ברור ונהיר יותר. אין זה משנה מה גודל השלט שכן גם אם מדובר על שלט קטן יחסית, ההבלטה של האותיות תהפוך אותו להרבה יותר שמיש וכך ניתן יהיה להציב אותו בפתח בית העסק, על גג המבנה או בקרבת מקום. מוי דיזיין בע"מ הינה חברה מקצועית שעוסקת בעיצוב גרפי איכותי עבור כל שלט שרק תרצו לעצב.

אותיות מובלטות – איפה ניתן לבצע זאת?

שלט אותיות מובלטות הולך וצובר תאוצה לאורך השנים. יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את חשיבותו של השלט בפתח העסק שלכם, ואת הרווחים שהוא יכול להביא מפרסום קבוע שנראה לעין בכל עת. בתי דפוס וחברות שילוט אשר עוסקים בהפקת שילוט אותיות בולטות יודעים כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. ככל שמדובר על חברה מקצועית ומנוסה כך בסיכוי לקבלת עבודה איכותית יעלה בצורה משמעותית. חשוב לבדוק כמה פרמטרים לפני שמחליטים עם איזו חברה לעבוד:

  • זמינות – חשוב לוודא שהכנת השלט לא תיקח זמן רב מידי. כל יום שבו בחנות שלכם היא "אנונימית" עשוי להיות הפסד של כסף. בעיקר כאשר מדובר על חנות חדשה אשר ממוקם במקום שגובה כסף רב עבור השכירות.
  • גיוון – חברה רצינית מעסיקה יועצים שידעו בדיוק באילו צבעים כדאי שהשלט יהיה. ישנו גם הבדל גדול בין שלט מואר לשלט רגיל. כדאי לבחור בחברה שמסוגלת לספק יעוץ.
  • החומר ממנו עשוי השלט והאותיות צריך להיות איכותי ועמיד. אחרי הכול מדובר על שלט שיעמוד תחת כיפת השמיים ויהיה חשוף לכל פגעי מזג האוויר. חשוב שהשלט יהיה עשוי מחומר שאינו מחליד או נשבר.

איפה ניתן להזמין שלט אותיות מובלטות?

כל עסק מעוניין להראות את עצמו. גם אם העסק שלכם נחבא אל הכלים תמיד תוכלו להציג אותו לראווה על ידי הקמת שלט מתאים. הזמנת שלט כדאי שתיעשה רק מחברת עיצוב גרפי שמתמחה בנושא. ישנם שדברים רבים שצריך לדעת בנושא, האותיות צריכות להיות ברורות ועמידות וחשובה גם הצבתן בזווית הנכונה כך שכל אחד יוכל לראותן מכל כיוון.

הבלטה של האותיות למעשה מוציאות אותן מהשלט מה שגורם ללקוח להפנים את המסר בבירור ולזכור את העסק שלך על פני עסקים אחרים באזור.

למעלה

אנחנו כאן לשירותכם!

מחירים וזמני ייצור ללא תחרות! מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם על מנת להתאים עבורם את השלט הטוב ביותר.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

ּ