צרו קשר
ּ

ייצור שלטים

כל יציאה שלנו מהבית חושפת אותנו למגוון של מסרים אשר מקיפים אותנו בכל פינה שנביט אליה. במקרים רבים, יהיה מדובר על שלטים בגדלים שונים אשר ירעיפו עלינו מסרים, הוראות ומדיה. ייצור שלטים הוא משימה למקצוענים בלבד. ישנן חברות רבות ושנות אשר עוסקות בתחום זה ומומלץ לפנות רק לחברה ידועה ומנוסה. מוי דיזיין בע"מ עוסקת בעיצוב והדפסה של שלטים מכל הסוגים כולל עיצוב שילוט מואר לכל מטרה, לבית, למשרד או לעסק.

ייצור שלטים – מה חשוב לבדוק כשבוחרים שלט?

כדי שהשילוט אכן יעשה את העבודה, יש לוודא שהוא חזק ויציב ועשוי מחומרים איכותיים ועמידים. תליית שלט כרוכה בניסיון וידע רב ועלולה להיות מסוכנת למי שלא מכיר את העבודה או לא עבר הכשרה מיוחדת. ישנם כללי בטיחות שונים אשר מבטיחים שהשלט לא יתמוטט או שיפלו חלקים ממנו. צוות מקצועי מודע לכללים אלה, ולכן מומלץ להזמין שירותי תליית שלטים מחברה מוכרת בלבד.

שלבי ייצור שלטים

במהלך ייצור שלטים, כל שלב הוא בעל משמעות ולא ניתן לדלג על שלבים או לאלתר:

  • חשוב להבין מה מטרת השלט והיכן הוא אמור להיות מוצב. אם מדובר על שילוט פנים, ניתן להניח שהוא יכול להיות עושי מחומרים קשיחים פחות ויותר נעימים למראה. בכל מקרה, השלט חייב להיות בטיחותי כך שלא יהווה סכנה לקונים או המבקרים בעוסק.
  • שלטי חוצות עשויים להיות גדולים במיוחד, ולכן כדאי שהם יהיו עשויים מחומרים איכותיים ועמידים.
  • יש להביא בחשבון אל היחס שבין מה שאתם רוצים להדפיס למה שיראה בפועל. לא כל תמונה תהיה מתאימה לשילוט חוצות שיתנשא על בניו במרכז העיר.

שילוט על פי הכללים

במפעלים, ישנם כללים ייחודיים לגבי גודל השלט והאותיות אשר מודפסות עליו. פנייה לחברת עיצוב איכותית תבטיח לכם עבודה טובה ומהירה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. מומלץ להתייעץ עם מומחים ולקבל את כל המידע הנחוץ. מעבר לכך, ייצור בסטנדרט גבוה הוא זה שיקבע בדרך כלל את אורך החיים של השלט והאם הוא יחזיק מעמד או יעוף ברוח הראשונה. תעשיית השילוט עושה שימוש בחומרים שונים וקלים בדרך כלל. הפלבונד, לדוגמה, הוא אחד החומרים הפופולאריים אשר מסוגל להחזיק לתקופה ארוכה מבלי להינזק.

ישנם כמובן גם חומרים נוספים שבהם ניתן להשתמש בייצור השלט, והכול מסגרת התקציב והייעוד של השלט. לא תמיד חייבים להזמין שלט שעשוי מחומר יקר ולעיתים גם שלט פח רגיל יעשה את העבודה מצוין.

למעלה

אנחנו כאן לשירותכם!

מחירים וזמני ייצור ללא תחרות! מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם על מנת להתאים עבורם את השלט הטוב ביותר.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

ּ