צרו קשר
ּ

שלטים מוארים

מאז גילוי החשמל הוא משמש אותנו לדברים רבים, החל מהפעלה של מכשירי חשמל בבית או בעסק וכלה בהזנה של שלטים מוארים לבית או לעסק. לא פשוט לדמיין עיר ללא שלטים אשר מאירים את שמי הערב ומבשרים לעוברי האורח על מיקומם של עסקים שונים אשר מפוזרים בסביבה הקרובה. מוי דיזיין בע"מ הינה חברה אשר מתמחת בעיצוב גרפי ושילוט. מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מכירה את התחום ויודעת כיצד להשביע את רצון הלקוח.

שלטים מוארים – מדוע כדאי כל כך להתעניין בהם?

שלט רגיל ובלתי מואר עלול להפוך לבלתי יעיל עם רדת החשכה. שלטים מוארים לעסק הם פתרון פשוט וזמין אשר הופך כל שלט להצגה שלמה. ניתן להציב את השלט גם על גג הבניין במקום גבוה וזאת מכיוון שהאור הופך אותו למאוד ברור ומושך את העין:

  • על רקע החשכה כל נקודת אור נראית בבירור רב ואין ממש סיכוי להתעלם ממנה. במקרים רבים שלט מואר עם שם העסק הופך לשם גנרי של האזור כולו גם כאשר ישנם שם עשרות עסקים אחרים.
  • התחזוקה של שלט מואר הינה לא מסובכת וככל שפניתם לחברה מקצועית, סביר להניח שלא יתרחשו בו תקלות רבות. אף על פי כן, יש צורך להחליף נורות אחת לתקופה.
  • שלט מואר ישפיע גם על האווירה שמשדר העסק שלכם. במקרים רבים ניתן להשתמש בצבעים שמייצגים את העסק ובכך להטמיע את קהל הלקוחות הפוטנציאלי את המסר שלכם.
  • גם צריכת החשמל של שלט מואר אינה גבוהה במיוחד וניתן להשתמש בנורות חסכוניות וחזקות אשר יחזיקו מעמד זמן רב. משום כך, הטכנולוגיה שעליה פועלים השלטים המוארים נחשבת לירוקה.

למי זה מתאים?

כל עסק קטן או גדול שמעוניין להגדיל את קהל הלקוחות שלו או לשדרג את האווירה בבית או בחנות הוא לקוח מתאים לשילוט מואר. ניתן להשתמש במגוון צבעים וצורות ואפילו דמויות שונות שאפשר לעצב על ידי פניה לחברת עיצוב גרפי. כי אם כבר החלטתם לעצב את השלט שלכם ולהאיר עמו בלילה, השמיים הם הגבול. תוכלו לבחור את צבעי השילוט המתאימים לכם, למקם את הלוגו ואפילו להוסיף סלוגן ייחודי או איור מושך עין.

מומלץ להתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום שכן יש להבין שהשלט יעמוד שם זמן רב אולי אפילו שנים רבות. תקלות בשלט מואר הן נדירות, אך אם מתרחשת תקלה כזו כדאי להזמין טכנאי שיטפל בה ולא לנסות לתקן בעצמיכם.

למעלה

אנחנו כאן לשירותכם!

מחירים וזמני ייצור ללא תחרות! מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם על מנת להתאים עבורם את השלט הטוב ביותר.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

ּ