צרו קשר
ּ

שלטי אלומיניום

שלטים אשר עשויים מאלומיניום בדרך כלל מיועדים להצבה בשטחים חיצוניים, בפארקים, ברחוב או בחצר. ניתן לחלק שלטי אלומיניום לשתי קבוצות עיקריות: שלטים אשר ממוסגרים במסגרת של עץ ושלטים המיועדים לאתרי בנייה.

כדאי לוודא שהשלט עשוי מחומר מגלוון אשר ימנע התפתחותה של קורוזיה שתפגע בשלט. אפשר לעשות שימוש בפח אלומיניום או בפח שהוא גלי ולחילופין. אפשר להשתמש בפח אלוקטבונד שנועד לעצב רקע לשלטים מסוגים שונים. מוי דיזיין בע"מ היא חברת עיצוב גרפי שעוסקת בהכנת שילוט ועיצוב של שלטים מסוגים ומחומרים מגוונים.

שלטי אלומיניום – מה היעוד שלהם?

כאמור שילוט זה נועד לאזורים חיצוניים ויש לו מטרות שונות ורבות:

  • ניתן להציב את השלט בפתח של אתר בניה על מנת להזהיר את העוברים והשבים מסכנות שונות שעשויות להתרחש. במקרים רבים יהיה מדובר על שלטים ענקיים שמכריזים על פרויקט חדש והשלט יכלול את כל הפרטים הנחוצים.
  • שילוט לעסק – ניתן להשיג שלטי אלומיניום זולים יחסית שכל מאוד להציב אותם והם יישארו במקומם זמן רב. שלטים אלה מתאימים במיוחד לעסקים מתחילים.
  • האלומיניום הינו חומר קל ועמיד אשר לא מחליד. עובדה זו מאפשרת לו לשמש כר פורה להדפסות מסוגים שונים אשר יבליטו בדיוק את מה שצריך.
  • ניתן לעצב אותיות מאלומיניום בכל גוון או גודל על פי בחירה מתוך קטלוג. את האותיות מלחימים למשטח.
  • אם יש לכם חיית מחמד בבית תוכלו להציב שלט אלומיניום אשר תכריז עליה על דלת הבית או החצר. כך תוכלו להזהיר את הסביבה מהימצאותו של כלב נושך בתוך הבית.

שלטים מצילי חיים

כולנו מכירים את האנשים אשר בשבילם שלט הוא בגדר המלצה. גם כאשר מדובר על סכנת חיים של ממש, הם יעשו הכול על מנת להפר את ההוראות ויסכנו את עצמם ואת הסובבים. שלטים ברורים אשר מכריזים על סכנה כל שהיא הם בעלי חשיבות גדולה ובמקרים רבים אפילו מחויבים על פי החוק. כאשר אנו מגיעים למקום חדש שאנו לא מכירים, השילוט הוא זה שיסביר לנו פנים ויוליך אותנו בדרך הבטוחה ביותר כך שלא ניכנס לצרות או נסכן את עצמינו.

שלטי אלומיניום הם ללא ספק הפלטפורמה המתאימה להדפסת מסרים קצרים וחשובים או ארוכים ומפורטים, בכל מקרה מדובר על חומר שיעמוד בגבורה בתנאים קשים ביותר, רוח חזקה, אבק, שמש וגשם. פנייה לחברת עיצוב איכותית תבטיח גם הדפסה של מסר ברור לאל פרשנויות מוטעות. כמו כן, במקרה שתחליטו להסיר את השלט מדובר בפעולה קלה ופשוטה מאוד.

למעלה

אנחנו כאן לשירותכם!

מחירים וזמני ייצור ללא תחרות! מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם על מנת להתאים עבורם את השלט הטוב ביותר.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

ּ