צרו קשר
ּ

שלטי לד

גם בעידן הטכנולוגי שבו כל אחד מאתנו יכול להיכנס לאתר האינטרנט בלחיצת כפתור, קיימת חשיבות גדולה להצבת שלט בפתח בית העסק. אמת, הלקוחות יכולים למצוא אתכם באינטרנט, אך שלטי לד לעסק בחוצות המאירים בשלל צבעים יביאו את הפרסום עבור הנהגים ועוברי אורח שברגע נתון אינם גולשים באתרים או מחפשים שירות כלשהו. כך הם ידעו על קיומכם ויזכרו אתכם בפעם הבאה שהם יצטרכו את המוצר או השירות שאתם מציעים.

שלטי לד – היכן כדאי למקם אותם?

מטבע הדברים, ניתן היה לחשוב שאפשר למקם שלטי לד לעסק בכל מקום. הרי בלאו הכי מדובר בשלטים בולטים שימשכו תשומת לב. אך, דווקא בעקבות העובדה הזו, חשוב לבחון היטב את המקום שבו אתם מתכוונים להציב את השלט. זאת משום ששלט הלד הייחודי שלכם עלול להיבלע בין כל השלטים האחרים. אם אתם מעוניינים להפתיע באמת את עוברי האורח והנהגים, כדאי למקם את השלט במקום בלתי צפוי – בצדי הכביש המהיר, באזור תעשייה או על גבי אי תנועה.

נפלאות תאורת לד

תאורת לד, המאפשרת לשלטי החוצות להאיר בשעות הלילה המאוחרות, מאירה בזכות גביש שדרכו עובר זרם חשמלי. מדובר בתאורה החוסכת בחשמל לטווח ארוך. אמנם, שלטי לד מצריכים השקעה כספית הכוללת התקנה ותחזוקה, אך הם יכולים לחסוך את ההוצאות החודשיות של העסק עבור החשמל. בנוסף על כך, בזכות האנרגיה החסכונית שלה, תאורת לד פועלת תורמת לאיכות הסביבה ונחשבת לאמצעי טוב למלחמה בכדור הארץ.

כל מי שבוחר בשלט לד לעסק נהנה מיתרונות בלתי מבוטלים. ראשית, מדובר השלט הזוהר הוא מעין "איש מכירות" אשר עובד 24/7 , ביום וגם בלילה, מבלי שתצטרכו לשלם עבור המשכורת החודשית שלו – הוא מפרסם אתכם בכל רגע נתון. שנית, באמצעות השלט, אתם יכולים לבטא את העיצוב שלכם בצבעים ובאותיות שאתם בוחרים, עיצוב המתאים לרוח החברה.

החברה שתתקין לכם את השלט

מעוניינים בשלט לד מעוצב וייחודי אשר יקפיץ לכם את המכירות? בחברת מוי דיזיין בע"מ, תוכלו לעצב את השלט המקורי שלכם. בשלב הראשון, אתם נפגשים עם הנציגים של החברה ומרחיבים מעט על העסק שלכם. בשלב השני, מחליטים על העיצוב המתאים לכם ומדמים לכם אותו באמצעות תוכנת תלת ממד. לאחר מכן, עובר השלט בין המחלקות השונות בחברה עד שלקבלת התוצאה הסופית. בסיום התהליך, יוצאים העובדים אל השטח כדי לתלות את השלט. מדובר באנשי מקצוע שיש להם אישור מיוחד לעבוד בגובה.

למעלה

אנחנו כאן לשירותכם!

מחירים וזמני ייצור ללא תחרות! מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם על מנת להתאים עבורם את השלט הטוב ביותר.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

ּ