צרו קשר
ּ

שלטי שמשונית

כאשר אנו נוסעים ברחבי העיר, נוכל לראות שלטים גדולים ויפים אשר ממוקמים על גבי בניינים, גדרות, נגררים ואפילו מכוניות. הדפסת שלטי שמשונית משתלמת ביותר וניתן לבצע אותה במהירות ולהציב את השלט כמעט בכל מקום. מדובר על חומר שהוא בעצם סוג של ברזנט חזק ועמיד מאוד אשר יכול לעמוד גם בתנאי מזג אוויר קשים. ההדפסה נחשבת לזולה יחסית להדפסה של שלטים אחרים ואת השלט ניתן להוריד בקלות, לקפל ולשמור. מוי דיזיין בע"מ הינה חברת עיצוב שעוסקת בביצוע שילוט מסוגים שונים.

כל הסיבות להזמין שלטי שמשונית

כאמור מדובר על דרך משתלמת ביותר לייצור של שלט. כיום, ההדפסה הינה דיגיטלית ומדויקת מאוד:

  • ניתן להדפיס על השמשונית כל דבר, החל מטקסט בגדלים ופונטים שונים וכלה בתמונות או ציורים של נוף, מוצר כלשהו או אפילו הצעת נישואין מרגשת.
  • החומר שממנו עשויים השלטים הוא חזק מאוד ועומד בחוץ בכל מזג אוויר.
  • דפוס שלטי שמשונית מאפשר להפוך כל תמונה או טקסט לאמנות לשמה. מומלץ לעשות שימוש בתמונות חדות וברורות וכך להגדיל את הסיכוי לחשיפה.
  • את השלטים ניתן להדפיס בגדלים שונים, לפי דרישתו של בעל העסק. רוחב עד 5 מטר ואורך שיכול להגיע גם לחמישים או מאה מטרים. כך ניתן להציג שלט על גבי בניין רב קומות שכל מי שיעבור בסיבה יראה אותו.
  • מתאים לכולם – שלטי שמשונית מתאימים לכל עסק שתוכלו להעלות על הדעת: משרדי נדל"ן, משרדים לעורכי דין, מסעדות חלביות ובשריות, חנויות חשמל, תחנות דלק ועוד.
  • מפרסם אתכם – בדומה לכל שלט, מטרתו של שלט שמשונית הוא לסייע לכם לפרסם את השירותים שלכם. השלט המעוצב מתנוסס בבטחה במקום שבחרתם ומביא אליכם את הלקוחות.

מה חשוב להביא בחשבון כשמזמינים שלטי שמשונית?

אמנם, מדובר על חומר שהוא עמיד מאוד, אך חשוב להבין שזהו חומר כבד מאוד. כאשר תולים שלט גדול במיוחד, כדאי להיעזר בחברה אשר יודעת להתקין את השלט בבטיחות מבלי שהוא יהווה סכנה לציבור. השמשונית ניתנת למתיחה (גם אם היא לא קלה) וכך ניתן לגרום לשלט להיות ברור יותר ללא הפרעות ורוח שמסתירה את הכיתוב.

אין כל הגבלה על הצבעים והגוונים אך יש להבין כי בשעות האור לא כל צבע יתאים, ולפעמים הוא יבלע באור השמש. על כן מומלץ להתייעץ עם אנשים אשר יודעים את העבודה. השילוט יכול להישאר במיקום אחד זמן רב מאוד מבלי לדהות וישמש בתור פרסומת, שם עסק או פירוט של השירותים השונים.

למעלה

אנחנו כאן לשירותכם!

מחירים וזמני ייצור ללא תחרות! מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם על מנת להתאים עבורם את השלט הטוב ביותר.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

ּ